Lassa 17 Jant ve Üstü Lastik Sigortası

Lassa 17 Jant ve Üstü Lastik Sigortası Nedir?

Yoldan kaynaklı hasarla karşılaşıldığında hasarlı lastiğin yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirilmesidir.

Yoldan kaynaklı hasarla karşılaşıldığında hasarlı lastiğin yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirilmesidir. Kampanya; ruhsattaki araç cinsinde binek otomobil ve arazi taşıtı (4x4 SUV) yazan bireysel müşteriler için geçerlidir. Ruhsattaki araç cinsinde; panelvan, minibüs, kamyonet yazan araçlar kampanya kapsamına girmez.Kayıt Ol


Kampanya Koşulları

01 Nisan 2021 - 01 Nisan 2022 tarihleri arasında Yetkili BayiLastiğim veya Yetkili Otomotiv Plazalarından en az 4 adet Lassa marka; 17 jant ve üzeri binek, ya da 16 jant ve üzeri 4X4 lastik satın alan özel araç sahipleri yararlanabilir.

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde lassa.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kayıt işlemi yapılır. Kayıt işleminin ardından, yapılacak kontrole göre üyelik bilgileri onaylanırsa, müşterinin kayıtlı cep telefonuna “Üyelik Numarası” SMS ile gönderilir ve bu numara ile uygulamadan yararlanılabilir. Hasar kaydı sırasında üyelik numaranızı paylaşmanız gerekmektedir. Yapılan kayıt ve üyelik durumunu üyelik numarası veya plakayla lassa.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

''İndirim uygulaması tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılmaktadır.''

GÜN SAAT DAKİKA

SONRA SONA ERİYOR
01.04.2023