;
Bayilerimiz Mobil Hizmetleriyle Yanınızda!
Mobil bayi listemiz için tıklayın
Her 500 TL'lik Lastik Alışverişine 100 TL İndirim!

Her 500 TL'lik Lastik Alışverişine 100 TL İndirim!

Türkiye’nin Lider Lastiği Lassa’dan Her 500TL’lik Lastik Alışverişine 100TL İndirim!

Lassa’dan 15 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yapacağınız 500TL’lik lastik alışverişlerinde 100TL indirim fırsatını kaçırmayın.

Ürünleri İncele



Kampanya Koşulları

Kampanya 15 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

YapıKredi Katılım Koşulları

World’e özel Lassa’da 9 taksit fırsatı!

Katılım Koşulları:

31 Aralık 2020 tarihine kadar World üyesi Lassa bayilerinden yapılacak lastik alışverişlerinde 9 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyaya Worldeko haricindeki tüm Yapı Kredi bireysel ve ticari kredi kartları, Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi ve Brisa tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.