;

FC Barcelona’nın Sırrı: Lassa

FC Barcelonalı oyuncular dayanıklılıklarını artırmak, hızlarını ve kabiliyetlerini geliştirmek için Lassa lastiklerinin sağlamlığından ilham alıyor. İşte FC Barcelonalı oyuncular ve kişisel antrenörleri olan Lassa lastikleri...

Victor TomásKişisel Antrenörü Impetus Revo 2

Impetus Revo 2, yolda yüksek hızda giderken karşılaşabileceğiniz çukur, tümsek ve diğer kötü yol koşullarına karşı, özel konstrüksiyonu sayesinde dayanıklılık sağlar. Böylece lastiğinizi daha uzun süre boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Neymar Jr.Kişisel Antrenörü Snoways 3

Snoways 3, geliştirilen özel simülasyon teknolojileri ile karlı ve ıslak zeminde üstün bir performansa sahiptir. Karlı ve ıslak zemin performansları arasındaki mükemmel denge sayesinde zorlu kış koşullarında aracınız asfalta daha sağlam basar.

Luis SuárezKişisel Antrenörü Greenways

Rakiplerine göre %25 daha uzun ömürlü olan Greenways, yola sağlam çıkmanızı sağlar. Greenways’in nano-pro teknolojisi hem düşük yakıt tüketimi hem de uzun ömür sunar. Böylece yolculuğunuz boyunca lastiğiniz ve cebiniz sağlam kalır.

Ivan RakitićKişisel Antrenörü Competus AT

Kendi kendini temizleme yeteneğine sahip Competus AT’nin sırt deseni ve geniş omuz kanalları, lastiğin çamur tutmasını engeller. Köşeli omuz blokları sayesinde ıslak ve çamurlu zeminlerde üstün çekiş elde edilirken, sırt desenindeki kısa ve ince oluklar da ıslak zeminlerde çekişe destek olur. Competus AT, özel konstrüksiyonunun kesilme ve aşınmalara karşı üstün dayanıklılığı ile uzun ömürlü ve güvenlidir.

Juan Carlos NavarroKişisel Antrenörü Phenoma

Spor araçlar ve sportif sürücüler için tasarlanan Phenoma, hem ıslak hem de kuru zeminde mükemmel yol tutuşu ile limitlerde sürüş sunar. Phenoma, ani manevralara verdiği hızlı cevaplar ve mükemmel fren yeteneğiyle kullanıcısına yüksek hızlarda da güvenli bir yolculuk sunar.